Podsciołka

Nasza firma wyspecjalizowana w produkcji drzewnej zainteresowała się również sprzedażą podściółki, która jest produktem w 100% naturalnym i biodegradowalnym, co pozwala chronić środowisko.

Proponujemy państwu podściółkę wyprodukowaną z wyselekcjonowanego drewna bez żadnych dodatków chemicznych, nasz produkt jest wolny od pyłów, co pozwala zachować czystość wokół kuwety, jak dzięki swojemu kształtowi nic nie przyczepia sie do sierści i nie jest wynoszone poza kuwetę. Dzięki swojemu pochodzeniu pozostawia jedynie przyjemny zapach drewna, błyskawicznie wchłania nieprzyjemne zapachy, jak i całkowicie absorbuje płynne nieczystości.

Podściółka, którą państwu proponujemy jest bardzo wydajna, pochłania wielokrotność swojej objętości i jest 3-4 krotnie wydajniejsza niż większość podściółek mineralnych.

Jak również jest produktem biodegradowalnym, dzięki czemu stosując ten produkt dbają państwo o środowisko.

Instrukcja stosowania:

Należy dokładnie oczyści kuwetę, a następnie wsypać ok 2- 3cm warstwę podściółki. Na bieżąco usuwać zanieczyszczenia/odchody. Podściółkę wymieniać w całości tak często jak jest to potrzebne, czyli gdy zauważymy, ze nie wchłania więcej płynów lub zapachów . Jeśli zwierzę po raz pierwszy korzysta z podściółki o podobnej strukturze, zaleca się zmieszać ją z produktem stosowanym do tej pory. W ten sposób łatwiej zmienimy jego przyzwyczajenia. Zużytą podściółkę można wyrzucić na kompost.

Produkt jest idealny dla:

– Królików
– Chomików
– Świnek morskich
– Ptaków
– Innych małych zwierząt